Já nečekám na prince na bílém koni, ale na upíra ve stříbrném Volvu.

Září 2010

když už i oni ...

19. září 2010 v 17:46 | Avatar Cullen |  moje kecíky
Pod tímhle nadpisem si asi nic nepředstavíte...Takhle hodně z vás si mě maže z důvodu prostého že  prostě znaj lepší a nemaj čas všechny obíhat:(Takhle ,taky jsem o tom přemýšlela že si udělám jen FS ale já to nedokážu.Chápu ty lidi co se mnou chtějí být affs a já bych si je měla smazat? Prostě nevim.Smazalo si mě hodně lidí (kikčii a Deedou) Nebudu naštvaná to nemá smysl.Ale Kikčii je jasný příklad toho jak tenhle blog zamrzl.Ona začala s blogem déle jak já a teĎ ho má na mnohem vyšší úrovni.No prostě do zápisu ať se zapíší opravdu jen ti co chtějí neberte to jako povinost!A ti co se nezapíšou prostě smažem:( Doteď jsem neměla na to smazat si lidi z kterých takovej druch respektu teď to udělám.Taky jsem si všimla že s lidma s kterejma jsem dřív vycázela to nějak kolísá(Eli).Nakonec to tu stejně jde do kytek. Tenhle blog mám moc ráda ale je čas jít o krok dál:(

Xavier Samuel at Mulberry’s Fashion Week Party Last Night

18. září 2010 v 10:07 | Avatar Cullen |  ostatní herci

Ps:doporučuji si přečíst NEWS v menu :)

už to tu rozjedu

17. září 2010 v 14:51 | Avatar Cullen |  moje kecíky
Takže rozhodla jsem se konečně pro rozjezd.Dneska jsem už články přidala,oběhla všechny affs a přidala jsem záápis affs!A pak se uvidí.VeR se neozvala.Uvidíme:)
v KAŽDYM PŘÍPADĚ NĚKDY SI UDĚLÁM NOVÝ BLOG(WEB) A BUDE ČISTĚ O ROBSTEN.Ať už to bude dnes či zítra stane se tak

Zápis affs

17. září 2010 v 14:51 | Avatar Cullen |  SB
Nechci aby se zapsali všichni, ale jen ti co opravdu chtějí xbýt mími affs.Takže tady je poslední zápis na tomhle blogu.Stačí do komentářů vyplnit:
1.přezdívka
2.blog

Zápis trvá do 22.9.

New Moon v Guinnessově knize rekordů

17. září 2010 v 14:33 | Avatar Cullen |  Nový měsíc-new moon
Například po Lady Gaga,která je nejžádanější žena na světě se k držitelům Guinnessových světových rekordů přidal i 'New moon' se svým největším otevíracím výdělkem - 72 miliónů dolarů během jedné noci,čímž překonal i rekord filmu 'The Dark Knight'!

Edward is 4th most romantic fiction character

17. září 2010 v 14:30 | Avatar Cullen |  Edward Cullen

Září,je neobvykle bledý,protože je prostě mrtvý. Řekněme si,že by asi nebyl zrovna ideální přitel,ale pro Bellu a tisíce Twi-hards Edward je dokonalý.

Možná kvůli jeho staromódnosti,jeho šarmu,jeho nekonečné oddanosti Belle,ke které se v noci plíží oknem,aby ji mohl sledovat spát. Ač tak,či jinak,stačí přehlédnout jeho méně přitažlivé vlastnosti,jako je apetit po krvi,jeho studené a mramorově tvrdé tělo a nebo sklon k pronásledování.

Anna Kendrick in Elle

17. září 2010 v 14:26 | Avatar Cullen |  ostatní herci
Je úžasně originální!Úplně jiný než ostatní!
imagebam.com*imagebam.com

Tirulek článku je povinná položka..

10. září 2010 v 15:12 | Avatar Cullen |  moje kecíky
Ahoj človíčkové.Jak vidíte stále tu nejsem,stále tu není teoretická druhá adminka VeR a nejsou tu nové články...Asi ani nebudou. Já tenhle blog nechci zrušit to vím jistě.Ale je hrozný.Né že by mě nebavil ale všichni mají laye na vysoké úrovni,všichni mají spoluadminy nebo sister sites.Co má tenhle blog?Nic! Lidi s kterejma jsem dřív výborně vycházela se už neobtěžujou můj blog obíhat
1
(nemyslím nikoho kkonkrétně)a mě to mrzí.Takhle přemýšlela jsem nad novym blogem s někym..Opět neni nikdo kdo by o to stál.Nevim mno...mám objednaný layout s Kris tak u jenom aby jste věděli.Krom toho že mě blog nebaví(není to správním výraz)  tak nemám čas..Čili jestli že víte o někom kdo by chtěl se mnou vést blog tak to pžíjmus velkou radostí.Furt je tu naděje že blog rozeběhnu a až (jestli vůbec) tak učinim, tak bude zápis affs.Kteé stejně ešě roztřídim:)No  to je asi všecko ohledně blogu přímo! A ohledně blogu nepřímo.. Neznáte někoho (grafika) kdo dělá turitoály pro Ps? Musim se učit moje doufám že Zatim hrozné výtvory máte pod perexem:)Ježiši já vás zahlcuju.:)No uvidíme..Skráceně:
a)Blog má malou nadějji b)Jestli s erozjede bude úplně překopán či jeeště líp přestěhován c)rozjedu ho jedině se spoluadminem d)Jestli se tu neobjevim hned tak za měsíc třeba ano
Já vim že je to ode mě hrozný.
Prostě nebudu se vvás affs prosit aby jste si mě nechali!Kdo mě má rád na mě počká..

Uskutečnim takovou diskusy na téma tohohle blogu:
1.Má smysl pokračovat?
2.Asi neznáš někoho kdo by chtěl bejt admin na takovym hroznym blogu co?
3.Kdybychti řekla že tvůj blog je hrozný co by jsi řekla
4.Je možný že si tě (pokuid jsi) vymažu z affs....
Žádám vás o naprostou pravdu i když mi to nebude lichotit!